כל עסק מתחיל בחלום.
גם שלכם, גם של הלקוחות שלכם.

הצטרפו אלינו למסלול הכשרה 3 ב-1:

 1. להפוך ליועצים עסקיים
 2. ומאמני מכירות
 3. ולהזניק גם את העסק הפרטי שלכם!

המסלול פותח לפני למעלה מ-5 שנים על ידי ניר דובדבני, איש העסקים, היזם
והמנטור המוביל בישראל להצלחה עסקית ומקסום מכירות, שהספיק עד היום
להכשיר מעל 100 יועצים עסקיים ומאמני מכירות עם יומנים מלאים וחיים מלאי תשוקה.

מה הבוגרים שלנו אומרים?​

מתודולוגיית מסלול ההכשרה

WALK THE TALK

מיועץ עסקי לבעל עסק מצליח לייעוץ עסקי

פרקטיקה

מתיאוריות – לת’כלס פעולות שמחוללות קפיצות קוואנטיות בעסקים

WIN WIN

מפגישות ייעוץ בודדות עם השפעה נקודתית, לתהליכי ליווי משמעותיים עם ביצועי שיא

ייעוץ MUST HAVE

מייעוץ כמותרות לייעוץ כהוצאה קבועה, השקעה, שהופכת להכנסה

שיטת העבודה

מזה 12 שנים שניר והצוותים שלו מעבירים הכשרות לבעלי עסקים, ארגונים ושכירים, אשר מעוניינים לשפר את יכולות המכירה שלהם, לשפר תוצאות, ולייצר ביצועי שיא בחייהם המקצועיים.
במהלך תקופה זו, פותחו שיטות העבודה של החברה, שגם נרשמו בסימני מסחר:

מפת אלפא
מודל כוכב המכירות
פשוט למכור הרבה יותר - ספר

שיטות נוספות מבית ניר דובדבני (מפורטות בקורסים דיגיטאליים/ פרונטאליים ייעודיים):

מודל אינפיניטי

NLP עסקי

מודל יזמות

מודל יזמות

מודל ריצ'רץ'

מודל ריצ'רצ'

מודל מונופול

מודל המונופול

השיטה להכשרת יועצים עסקיים ומאמני מכירות

השיטה כוללת:

לבוגרים מצטיינים:
אפשרות להשתלב במערך היועצים העסקיים של ניר דובדבני:

 • ייעוץ וליווי עסקים מלקוחות החברה
 • הצטרפות לנבחרת המרצים של ניר דובדבני
 • אימון צוותים ומנהלים בארגונים המובילים במשק

בין לקוחותינו:

ממליצים על המסלול ליועצים העסקיים
של ניר דובדבני

מיטל דובדבני
מיטל דובדבני
קרא עוד
קורס היועצים אצל ניר דובדבני זה לא ״עוד״ קורס זאת למידה עטופה בחוויה! נרשמתי לקורס כדי לרכוש ידע בתחום וקיבלתי פרקטיקה משולבת במיטב הניסיון, הידע והמקצועיות שלתחום יש להציע במרכז אחד. תחושת השייכות, קהילה, שיתופים, פאנלים בעלי ערך, מעטפת של קורסים נוספים משלימים בתחום, יכולת להתייעץ עם בעלי ניסיון וקרקע פורייה שמאפשרת למידה, העשרה וערך אמיתי גם לאקדמאים בכל תחום שהוא. עולם שלם במקום אחד עם שפע מטורף. במשפט אחד מרכז שאכן מרכז עבורך את מה שצריך כדי לפרוץ את כל מה שביכולתך לתת ולהעביר הלאה בין אם לעסק שלך ובין אם לבעלי עסקים.
רועי מור
רועי מור
קרא עוד
קורס שפותח אופקים חדשים ויש בו שיטה שלב אחרי שלב איך ליצור עסק רווחי ומשגשג, לומד הרבה מאוד ממנו גם לחיים האישיים ובעיקר לעסק מומלץ בחום לכל בעל עסק
עו"ד איתי מור
עו"ד איתי מור
קרא עוד
בסרט ה Matrix יש את השלב שNeo בוחר את הגלולה הכחולה שבעצם מוציאה אותו לחופשי ומנתקת אותו מה-Matrix ואז הדברים מתחילים להתחבר לו. הוא תמיד אהב לשלב פעילות לא שגרתית אבל היה עדיין חלק מהשגרה באותה היפנוזה כמו הרוב, חלק מהתוכנה. זה נתן לו תחושה של וודאות, ביטחון ושייכות וגם מיוחדות כי עשה דברים לא שגרתיים. הדרך שמגדלים אותנו היא דרך מסגרות, אמונות, ערכים שכפופים לקונפורמיזם של החברה ולרוב עם מרחב טעות מצומצם מאוד במסגרות השונות ולעתים תכופות גם בבית. למעשה כלנו מתוכנתים בדרך כזאת או אחרת ואלו שפורצים בד"כ יקוטלגו כמשוגעים והקרובים ינסו למשוך אותם חזרה מ"הכפור" הגדול. בסרט ניתן לראות את החשש, הפחד והאמונה שמעכבים את Neo לעשות את הצעד הגדול ולפרוץ. רק כשעושה את הקפיצה הגדולה, שמתאפשרת, כי החל לצבור כלים, לבטוח בקבוצה, להתאמן ולהרחיב את התודעה שלו הוא מתחבר לעוצמות שלו ומביא ערך אמתי וחזק לקבוצה. באנלוגיה לחיינו, המעבר משכיר לעצמאי , מההרגל לעבוד במסגרת עבור מישהו או משהו אחר, גדול ככל שיהיה, עם פעילות אינטנסיבית ומורכבת ככל שתהה, מחייבת את ההתפכחות הזאת וההתבוננות על החיים בדרך שונה. להחליף אמונות, לעשות טרנספורמציה בתודעה, לרכוש כלים חדשים ולהתאמן עליהם בקבוצה חזקה שעושה את אותו הדבר כל אחד בדרכו. אחרי כמעט 20 שנה בתעשייה בתפקידי ניהול מגוונים ופעילות בארץ ובחו"ל, יחד עם תואר ראשון ושני והכשרות כמאמן עם התמחות במערכות יחסים, חיפשתי מקום שאני יכול לרוקן את עצמי מידע ולקבל כלים עוצמתיים חדשים ואפקטיביים, בדגש על הקשר עסקי, להתאמן עליהם ולעשות את זה בסביבה מאתגרת עם אנרגיות חזקות ולחבר חזרה הכל יחד עם הניסיון, הכישורים והחוזקות שצברתי בכדי לממש את התשוקה שלי והפוטנציאל העסקי שגלום בזה. מצאתי בRND אצל ניר דובדבני מקום שמחבר חזק בין תודעה, אימון ושיטה, הלכה למעשה, עם כלים ושיטות עוצמתיות, מפורטות ופרקטיות שמייצרות וודאות וביטחון בדרך. אין לי ספק שזה מקום שפועל מתוך תשוקה גדולה, רצון ויכולת גבוהה לתת ערך רב לכל מי שבוחר לעבור הכשרה ולקחת חלק, כל אחד בדרכו.
הקודם
הבא

למי מתאים המסלול?

אין צורך בידע מקדים!

בואו איך שאתם, עם ידע וניסיון קודם או בלי, מסלול ההכשרה יצייד אותך בכל מה שנחוץ כדי לעבוד כיועצים עסקיים בסופו.

חטיבת יועצים ללא זכיינות

השאיפה שלנו היא לאפשר לכמה שיותר יועצים עסקיים, מקצועיים ואיכותיים, להצטרף אל חטיבת הייעוץ ונבחרת המרצים של ניר דובדבני במודל הכי כדאי בארץ, ללא זכיינות או התחייבות.

בית להתפחות אישית ועסקית

הצטרפו אלינו ותקבלו כל מה שאתם צריכים כדי להצליח! גישה למאגר מוקלט של כל ההרצאות, השתתפות בהכשרות המקצועיות של המרכז, הכוונה מקצועית ועוד.

על המסלול

מסלול רב שלבי הכולל:

 1. קורס מנהל עסקים עם התמחות בשיווק – קורס פרונטאלי הכולל 6 מפגשים בני 4 שעות + קורס דיגיטאלי מקיף (בן 70 שיעורים מצולמים וערוכים, 10 דק’ בממוצע לשיעור)
 2. קורס התמחות במכירות – קורס פרונטאלי הכולל 6 מפגשים בני 4 שעות + קורס דיגיטאלי מקיף (בן 50 שיעורים מצולמים וערוכים, 10 דק’ בממוצע לשיעור)
 3. סדנת NLP עסקי – סדנה פרונטלית הכוללת 4 מפגשים, בני 4 שעות
 4. קורס יועצים עסקיים ומאמני מכירות – סה”כ 20 שיעורים, בני 4 שעות.


סה”כ היקף המפגשים הפרונטליים במסלול: 144 שעות!

מיקום:
מרכז ניר דובדבני בפתח תקווה, הבית שלכם להתפתחות עסקית ואישית

מבנה הקורס:
שלבי המסלול הם מודולריים, וניתן להתחיל בכל אחד מהם לפי נוחות היומן. המפגשים כולם כוללים
הסברים תאורטיים לצד התנסות מעשית להטמעה.

בין הנושאים הנלמדים במסלול ההכשרה:

יסודות הייעוץ העסקי:

אימון מכירות - דיאגנוסטיקה עסקית:

שיווק:

ייעוץ עסקי - הלכה למעשה:

דרישות לקבלת תעודת הסמכה:

 • מינימום של 80% נוכחות במפגשים
 • שני תהליכי ליווי מודרכים: הראשון, של אחד ממשתתפי המסלול (בהתאם לשיבוץ שייקבע על-ידי המנהל המקצועי); והשני, של עסק חיצוני לבחירתו של המשתתף
 • הגשת דו”ח מסכם עבור כל אחד משני התהליכים; על הדו”ח להקיף לפחות 8 פגישות ייעוץ

ניר דובדבני הוא איש עסקים, יזם, והמנטור המוביל בישראל להצלחה עסקית. לאחר שכיהן כמנכ”ל רשת בינלאומית בפריסה ארצית, ייסד ניר את קבוצת RND לפיתוח עסקי ומקסום מכירות. תחת הקבוצה פועלים עסקים בתחום התקשורת, פרסום, יזמות, בריאות, ובלב הקבוצה – פעילות המנטורינג, שבסיסה ממוקם ב”מרכז ניר דובדבני” בפתח תקווה, המשמש לכלל לקוחותיו בית להתפתחות אישית ועסקית.

מזה 12 שנים שניר משמש כיועץ עסקי לחברות ולארגונים הגדולים ביותר במשק, ביניהם משרד ראש הממשלה, חברת פלאפון, בזק בינלאומי, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, ועוד רבים נוספים – מדי שנה משתתפים מעל מאה אלף עסקים בהרצאות ובסדנאות שהוא מעביר. במהלך שנותיו כמנטור פיתח ניר את שיטת “האלפא לעסקים” ושיטת “כוכב המכירות” (שתיהן מוכרות כסימני מסחר רשומים), בעקבותיהן נולדו הספרים פרי עטו “בסוף יצא לך ארנב” (2015) ו”פשוט להיות עסק אלפא” (2020).

רוצים להתייעץ איתנו לפני שאתם נרשמים?

לשיחת ייעוץ אישית ופרטים נוספים:

הגודל לא קובע.

עסקים קטנים, ארגונים בינוניים, חברות ענק - אנחנו עובדים עם כולם.

בין לקוחותיו של מרכז ניר דובדבני נמנים:

נבנה על ידי:

רוצה פרטים נוספים!