מתנה חדשה ומטורפת לרגל השנה החדשה [ל-1000 הראשונים]

פגישה לבניית מפת ההצלחה שלך + הספר "פריצת גבולות" במתנה!

ביחד עם יועצי ההצלחה שלנו תבנו את הדרך שלכם למערכות יחסים טובות, קריירה משגשגת והגשמה עצמית! בנוסף תקבלו את רב המכר של אלון אולמן

לקבלת המתנה לחצו על הכפתור

כולם רוצים לשפר את מערכות היחסים, להיות עם יותר כסף בחשבון הבנק ולהגשים את החלומות שנשארו במגירה

אז למה זה לא קורה? יש 4 סיבות מרכזיות

לא יודעים לשרטט במדויק את החלומות שלהם

לא יודעים איך להגשים את החלומות שלהם

מפחדים לפעול ולעשות צעד לעבר החלומות שלהם

נתקעים במקום בגלל ההרגלים שלהם

המתנה שתעזור לכם לפרוץ גבולות בכל תחומי החיים

פגישת לבניית מפת ההצלחה שלך במתנה!

על פי שיטת קוד המנצח בנינו עבורכם את מפת ההצלחה. ביחד עם יועצי הצלחה שהכשרנו תשבו לפגישה בת 90 דקות שתעזור לכם לשרטט את הדרך לחיים טובים יותר על פי שיטות שפשוט עובדות!

הספר פריצת גבולות במתנה!

התנ"ך של עולם ההתפתחות האישית! רב המכר של אלון אולמן שעזר למאות אלפי אנשים לפרוץ גבולות. הספר תורגם לאנגלית ופורטוגזית ונמכרו ממנו (רק בישראל) מעל 100 אלף עותקים !

לקבלת המתנה לחצו על הכפתור

אלון אולמן

אלון הוא המייסד והבעלים של קבוצת קוד המנצח.
עד היום אלון יעץ, אימן והופיע בפני יותר מ-400,000 איש במסגרות שונות והוביל אותם להישגים חסרי תקדים. בין אם מנכ”לים של חברות ובעלי עסקים שחיפשו דרך להגדיל את הרווחיות, מנהלים בכירים שרצו לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות ובכירות יותר, אנשים עם עודף משקל שהפכו להיות רצי מרתון או זמרים, אמנים ואנשי תקשורת שביססו לעצמם קריירות מרשימות.

לכולם הוא גרם לשחרר את איש הברזל שלהם מבפנים. לקבל את הביטחון שהם יכולים, את המוטיבציה לצאת לדרך ואת ההכרה שאף אחד אחר לא יוכל להוציא אותם לחופשי.
כך הם עברו לעבוד בפרויקט המרכזי של החיים שלהם – החיים שלהם –בהתלהבות ובתשוקה אדירה.

אלון הוא סגן אלוף במילואים עם ניסיון עשיר במנהיגות כמפקד ספינות טילים, מדריך ראשי בקורס חובלים, מדריך בכיר במכללה לפיקוד ומטה ובוגר אקדמיית הצי הבריטי המלכותי בהצטיינות יתרה.
הוא בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות, ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות.
Master Coach, מרצה באקדמיה והמאמן המנטלי של נבחרת ישראל בכדורגל בשנים 2012 – 2013.
פעיל למען הקהילה למעלה מעשור, חבר ויו”ר לשעבר בארגון ‘שולחן עגול’ ישראל
וחבר באגודת ידידי מכון וינגייט.

נשוי באושר ואב לשלושה, טריאתלט, מרתוניסט ומשתתף קבוע בתחרויות איש הברזל.
“אפשר ליצור כאן חיים טובים יותר”. הוא אומר. “פעם האמנתי – היום אני יודע.
אני חי את זה ומזה אי אפשר להתעייף לעולם” (אלון אולמן).

ניר דובדבני

איש עסקים, יזם, והמנטור המוביל בישראל להצלחה אישית ועסקית.
לאחר שכיהן כמנכ”ל רשת בינלאומית בפריסה ארצית, ייסד את קבוצת ניר דובדבני, לפיתוח עסקי ומקסום מכירות.
תחת הקבוצה פועלים עסקים בתחומים שונים: תקשורת, פרסום, יזמות, בריאות, ובלב הקבוצה פעילות הייעוץ העסקי.
במהלך שני העשורים האחרונים פיתח ניר את שיטת האלפא לעסקים ואת מודל כוכב המכירות, שניהם מוכרים כסימני מסחר רשומים, ומפורטות בהרחבה בספרים פרי עטו.
ספרו הראשון “בסוף יצא לך ארנב” פורס בפני הקוראים את שיטת המכירות המלאה על בסיס מודל כוכב המכירות, ומרגע שיצא, הפך במהרה לרב-מכר מצליח.
הספר השני, רב-המכר “להיות ALPHA בעסקים” מרכז את השיטה לניהול עסקים שמתבססת על מפת האלפא, ראה אור ב-2019 ונמכר עד היום בעשרות אלפי עותקים.
ספרו השלישי, “המחיר למשתפן” נכתב בתקופת הקורונה ומספר על דרכו האישית והמקצועית, על הקשיים בדרך והשיטה שהובילה אותו להצלחה, עם כלים ישומיים ופרקטיים ליצירת שינוי בחייהם של הקוראים. הספר יצא לאור ב-2021 והפך לרב-מכר במהרה.
בשנת 2022 ניר דובדבני עשה אקזיט ומכר 50% מקבוצת ניר דובדבני ליזם ואיש העסקים אבי פרץ, מנכ”ל פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה.
מטרת המהלך היא הרחבת פעילות הקבוצה והפיכתה למרכז הליווי והייעוץ הגדול בישראל, המאגד תחת קורת גג אחת את כל השירותים שבעלי עסקים צריכים בכל התחומים הקיימים ובהם אסטרטגיה, ניהול, מיסוי, שיווק, נדל”ן, יחסי ציבור, מיתוג, מכירות, השקעות, פיננסיים, NLP ועוד.
במהלך שנת 2022 נוספו לקבוצה חברת arcdb בבעלותם של אלעד גרגיר וגיא גודס – פלטפורמה טכנולוגית המחברת בין אדריכלים, מעצבי פנים ונותני שירות מתחומי הבנייה והשיפוצים, לקהילה עסקית, איכותית ומובילה, שמסייעת ליצירת שיתופי פעולה וחשיפה רחבה לצד ייעוץ מקצועי וסנדאות פרימיום לחברי הקהילה.
באוגוסט 2022 רכשה קבוצת ניר דובדבני 50% מחברת קוד המנצח של אלון אולמן – החברה המובילה בישראל בתחום ההצלחה המעשית, השגת יעדים, פריצת גבולות והתפתחות האישית. זאת במטרה ליצור את הבית המוביל בישראל לייעוץ וליווי לצמיחה והתפתחות אישית ועסקית.

לקבלת המתנה מלאו את הפרטים בטופס

.This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc
.Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc