קיבלנו את פרטיך, נחזור אליך!

מה קורה לבעלי עסקים שלא מחוברים לעולם המספרים ועובדים לפי תכנית עסקית?

הם מאבדים אחיזה, ובמדרון תלול עם הרגל על דוושת הגז הם נוהרים חסרי כיוון. הם עושים טעויות, הם לוקחים הלוואות לא נכונות, הם חושבים שהם מרוויחים אבל בפועל חשבון הבנק שלהם מראה מצב הפוך, והכי גרוע, אין להם מושג מה קורה מחר. אבל רגע! יש מנהל חשבונות, רואה חשבון ויועץ מס.. רואי החשבון מקבלים תמונה בדיעבד, כמעט שנה אחרי! והרבה פעמים היא לא תמונה מדויקת, כי הנהלת החשבונות אינה מדויקת. ואז נוצר פער מפחיד בין המציאות למה שהדו״חות מספרים, ובין מה שמופיע בחשבון הבנק.

אז מה עושים?

לומדים להסתדר עם מספרים, ולומדים פיננסים. 
ולא פיננסים שלומדים באוניברסיטה, איפה שהתקשית ללמוד מספרים מלכתחילה… לומדים פיננסי פרקי, במיוחד לך, ולעסק שלך! מה שצריך בשביל שהעסק שלך ירוץ חלק, ויאפשר לך לגדול ולהרוויח יותר – הרבה יותר. לומדים איך לנהל את אנשי הפיננסים שלך כך שיתנו לך את התמונה הכי חדה, שתעזור לך לקבל את ההחלטות העסקיות שלך, בצורה המושכלת ביותר.

למה שארצה ללמוד מקורס דיגיטלי?

מעבר לעובדה שהעסק שלך, החיים שלך, העתיד שלך ושל בני המשפחה שלך תלויים בהצלחה שלך בתחום, הקורסים הדיגיטליים נוסחו בדיוק בשבילך. בדיוק בשביל בעלי עסקים שיש להם מעט פנאי והרבה על הראש, שרוצים עם הזמן לעבוד פחות ולהרוויח יותר ולייצר עוד ועוד עתודה להמשך. זו בדיוק הסיבה שהקורסים מורכבים ממספר גדול של שיעורים קצרים, כאשר כל מה שצריך זה 10 דקות ביום.

נבנה על ידי: Pik Media Group